Klimatyzacja

Komfort cieplny każdego dnia w roku.

Klimatyzacja Kraków

Chłodzenie i ogrzewanie na zawołanie!

Klimatyzatory ścienne na dobre zagościły w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Kiedyś jako domena luksusu oraz standardowe wyposażenie biur, dzisiaj są absolutnym MUST HAVE! w każdym obiekcie mieszkalnym. Klimatyzatory komfortu typu split składają się z jednostki zewnętrznej w której znajduję się serce, czyli agregat oraz jednostki wewnętrznej z której wydobywa się przyjemny chłód. Upalne dni, nigdy wcześniej nie były tak przyjemne jak teraz!

Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie do Twojego domu

Montując klimatyzator, pamiętaj, że należy dobrać go do wielkości pomieszczenia a nie całego domu czy piętra. Ściany i drzwi stanowią przeszkodę dla płynnego przepływu powietrza. Jeśli więc chcesz efektywnie schłodzić czy ogrzać swój dom, dobierz jednostki o odpowiedniej mocy do każdego z pomieszczeń.

klimatyzacja zielonki kraków

MONTUJEMY KLIMATYZACJE takich marek jak:

Klimatyzacja Gree
Klimatyzacja Panasonic
Klimatyzacja AUX
Klimatyzacja AUX
Pompy ciepła Samsung
Klimatyzacja Samsung

Klimatyzatory GREE

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem marki Gree, wiodącego producenta systemów klimatyzacji na świecie. Wybierz najbardziej sprawdzoną klimatyzację na świecie z szerokiej gamy produktów – dostępne modele jednostek split i multisplit:

Pular – od 3750 zł

Fairy – od 4500 zł

Amber Standard – od 4750 zł

G-Tech – od 4750 zł

U-Crown – od 6250 zł

Klimatyzatory SAMSUNG

Systemy klimatyzacji firmy Samsung od 50 lat cieszą się dużym zaufaniem oraz niemalejącą popularnością. Klimatyzatory Samsung dostępne są wersjach ściennych, kasetonowych, oraz kanałowych. Wysoka jakość produktów tej firmy daje Państwu gwarancję długiego i zadowalającego użytkowania, a szeroki wybór pozwoli wybrać urządzenie dostosowane do potrzeb i oczekiwań. Samsung jest jednym z liderów na rynku elektronicznym, dlatego klimatyzatory tej firmy wyróżniają się swoją funkcjonalnością. Klimatyzatory

Samsung dostępne są w różnych seriach, wszystkie z nich charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nowoczesnym designem. Uzyskiwanie czystego powietrza, dzięki inteligentnym filtrom, energooszczędność, cicha praca oraz szereg dodatkowych funkcji sprawiają, systemy klimatyzacji Samsung są bardzo cenione w branży.

Samsung AR35 - od 4100 zł

Samsung Luzon - 4550 zł

Samsung Cebu - 5000 zł

Samsung Wind-Free Comfort - 5800 zł

Klimatyzatory AUX

AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Urządzenia marki AUX są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie.

AUX Freedom - 3794 zł

AUX J-Smart - 4452 zł

AUX J-Smart ART - 4759 zł

AUX Halo Deluxe - 4189 z

AUX Halo - 4013 zł

AUX Q-Smart - 3925 zł

AUX Q-Smart Premium - 4452 zł

AUX Q-Smart Premium Grey - 4759 zł

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać?

Skontaktuj się z nami a doradzimy Ci jakie rozwiązania będą najbardziej odpowiednie dla Twojego budynku!