Bezzwrotne dofinansowanie na wymianę źródła ciepła z Panasonic

27 kwietnia 2024

Dowiedz się więcej o tej wyjątkowej możliwości pozyskania dodatkowych środków!

Dołącz do programu "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic" już teraz! Planujesz w najbliższym czasie wymienić źródło ogrzewania?
Dzięki współpracy pomiędzy firmą Panasonic a EnMS Polska, masz szansę otrzymać nawet do 2 207 zł w formie bezzwrotnego dofinansowania!

EnMS to przedsiębiorstwo specjalizujące się przede wszystkim w poprawie efektywności energetycznej. Jako partner przedsięwzięcia zajmuje się wypłatą bezzwrotnych środków pieniężnych za wymianę starego źródła ciepła.

klimatyzacja zielonki kraków

Nasz partner oferuje dodatkowe wsparcie przy wymianie źródła ciepła na pompę ciepła. Jest to bezzwrotne dofinansowanie przeznaczone na wymianę systemu ogrzewania, finansowane ze środków firm zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej, ciepła sieciowego oraz paliw gazowych. Możesz otrzymać nawet do 2 207 zł.

panasonic dofinansowanie

Dla Kogo Dofinansowanie?

Odbiorcami dofinansowania mogą być wszyscy inwestorzy, zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które planują modernizację swoich instalacji grzewczych. Program "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic" pozwala na uzyskanie dodatkowych środków na wymianę urządzenia.

Czy Można Łączyć "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic” z Innymi Programami Wsparcia?

Tak, istnieje taka możliwość. Wykorzystując "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic”, masz możliwość skorzystania również z innych programów wsparcia wymiany źródeł ciepła, takich jak "Czyste powietrze" czy "Mój prąd", co pozwoli zwiększyć dostępną sumę środków na wymianę ogrzewania. Firma EnMS Polska oferuje również profesjonalne wsparcie w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji do uzyskania pozostałych dofinansowań.

Korzyści dla inwestorów - Zmniejsz koszty energii i chroń środowisko z programem Dofinansowań

• Korzyści finansowe – dzięki programowi bezzwrotnych dofinansowań, możesz zmniejszyć koszty energii nawet o 50%.
• Programy dofinansowań – dzięki programowi z EnMS otrzymasz bezzwrotną dopłatę na realizację przedsięwzięcia oraz możliwość łączenia programu z finansowaniem z innych źródeł, np. Czyste Powietrze.
• Nowoczesny system ogrzewania zapewni stabilne i tanie źródło ciepła bez względu na porę dnia.
• Ochrona środowiska i zdrowia – usunięcie starych kotłów na paliwo stałe to najlepszy sposób na ograniczenie szkodliwego smogu.
• Oszczędność czasu – ekologiczne ogrzewanie nie wymaga uciążliwego uzupełniania paliwa.
Wygoda – proekologiczny system ogrzewania eliminuje konieczność codziennego rozpalania pieców.
• Spełnienie obowiązku wynikającego z tzw. „uchwały antysmogowej” – brak likwidacji pozaklasowych pieców grozi nawet 5 000 zł kary.

Sprawdź, jak skorzystać z programu „Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic” w kilku prostych krokach: Prosty schemat działania!

Krok 1. Zapytaj nas o wycenę i poinformuj o chęci skorzystania z dodatkowego dofinansowania. Złożenie wniosku należy zrobić przed wykonaniem inwestycji.
Krok 2. Wypełnij samodzielnie/lub z naszą pomocą formularz na stronie zwrotzapiec.pl lub skontaktuj się z nami pod numerem 500 307 904.
Krok 3. Razem z naszym doradcą wypełnij wniosek o dofinansowanie.
Krok 4. Podpisz umowę, tradycyjnie lub online.
Krok 5. Dostarcz dokumentację dotyczącą instalacji nowego źródła ciepła.
Krok 6. EnMS wypłaci dofinansowanie w ciągu 30 dni od zakończenia inwestycji i złożenia kompletnych dokumentów.

Łączna wysokość środków przeznaczonych na realizację programu dofinansowań w 2024 r. wynosi aż 26 000 000 zł.
Termin składania wniosków o dofinansowanie
upływa 31 Grudnia 2024 r.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i rozwiej wątpliwości.